Kommende auktioner

april 20, 2017

Over det næste stykke tid vil vi lægge diverse auktioner op her på sitet, som I er mere end velkomne til at byde på. Alt overskuddet fra auktionerne går til at støtte børn, der har det svært.

Daniel Agger – Landsholdstrøje

Mandag den 24. april kl. 12.00 – Fredag den 5. maj kl. 12.00
Byd på en signeret Daniel Agger trøje fra EM-kvalifikationskampen mellem Danmark og Albanien d. 4 september 2015.

Jordan Henderson – Liverpooltrøje

fredag den 5. maj kl. 12.00 – fredag den 19. maj kl. 12.00
Byd på en signeret Jordan Henderson trøje fra Premier League-kampen mellem Southampton og Liverpool (0-3) d. 1. marts 2014.

Jordan Henderson – Fodboldstøvler

Byd på signerede Jordan Henderson fodboldstøvler, brugt i Premier League sæsonen 2013/2014.

Raheem Sterling – Liverpooltrøje

fredag den 19. maj kl. 12.00 – fredag den 26. maj kl. 12.00
Byd på en signeret Raheem Sterling trøje fra Premier League-kampen mellem Southampton og Liverpool (0-3) d. 1. marts 2014.

Raheem Sterling – Fodboldstøvler

Byd på signerede Raheem Sterling fodboldstøvler, brugt i Premier League sæsonen 2013/2014.

Lucas – Liverpooltrøje

fredag den 26. maj kl. 12.00 – fredag den 2. juni kl. 12.00
Byd på en signeret Lucas trøje fra Premier League-kampen mellem Southampton og Liverpool (0-3) d. 1. marts 2014.

—-

Udover ovenstående vil vi også senere hen afholde auktioner på andre effekter – bl.a. Luis Suarez støvler, Glen Johnson trøjer, Joe Allen trøjer og støvler samt en masse andre spændende ting.

Hold dig opdateret her på sitet!

Scroll to Top